Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jolet

    őstag

    válasz Enzolord #108148 üzenetére

    én tegnap vettem meg, nincs free-m így szopok vele mint a torkosborz
    az alapágyú sem rossz, meg tud pattintani is, például tegnap megyek fel egy dombra mögöttem megjelenik egy obj268, na mondom ennyi volt, erre lepattan a seggemről :-)
    de egyébként annyira megtisztel a randomhercegnő, hogy kész katasztrófa a teljesítményem vele
    tegnap egésznap buktam, ma 21-ből 8 csatát nyertem vele
    alig tudok sebezni az esetek többségében, mert 5 perc alatt mindenki meghal, többnyire az én csapatomból, de ha nem akkor mi taroljuk le őket
    ma eddig legtöbb sebzésem 4600 környékén volt, de átlagban alig tudom tartani az 1500-at

    nekem célzás, venti és távcső van rajta

    WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

  • Warton

    őstag

    válasz Enzolord #108148 üzenetére

    Nekem megvolt. Nem rossz tank, legalábbis nem annyira, amennyire rossz híre van. A csata első felében eléggé haszontalan, mert távolságokra nem igazán tud lőni, és ilyenkor még az ellenség tankjai többnyire fullhp-n vannak, ezért nem tanácsos vele kockázatos manőverekbe kezdeni. Meg kell próbálni az ellenség lt-it lövöldözni, azokat le tudod tárazni.

    De a csata második felében amikor már sérültek a tankok felértékelődik, a tár miatt akár egyszerre több ellenféllel is képes elbánni egy tárral, persze ha van elég hp-nk. Arany lőszert nem nagyon használtam vele, mert akit kellett azt úgyis megkerültem és oldalba-hátba lőttem. A sebesség jó, a páncél gyatra a löveg rövidtávon használható. Szinte észre se vettem és meg lett a Bat Chat és persze amiatt el is adtam. De nincsenek rossz érzéseim vele kapcsolatban.

    A francia medek egyetlen hátulütője az, hogy nincsenek alacsony tierű med tankok (6-8), így a Lóriba viszonylag friss legénységet kell pakolni, vagy másik classból kell átképezni, ami kihat a teljesítményre. Érdemes megfontolni a női legénység toborzását erre a célra. Már csak azért is, mert elég 3 fő.

    Felszerelés: optics, célzásgyorsító, női és vagy bias legénység esetén venti egyébként wet ammo)

    A legénységi képességeknél pedig arra kell törekedni, hogy minél pontosabban tudjál vele lőni, úgyhogy a sima utazás, toronyforgatás alap és ha lehet akkor bia/sos. A töltő a parancsnok és a lövegkezelő, illetve a rádiós a parancsnok. Ha a parancsnoknak van biaja és 6. érzéke akkor a következő képesség a helyzetfelismerés és nem a sasszem!

Új hozzászólás Aktív témák