Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz inferno88 #173754 üzenetére

    Én azt kérdezem meg inkább, hogy van-e létjogosultsága a NAGY javítónak és NAGY EÜ csomagnak?
    Mióta bejött az a rendszer, hogy újra töltődnek ezek a kellékek, mentem pár csatát én is a NAGYOKKAL, de arra jöttem rá - persze ez csak az én véleményem - hogy jobban megéri a kicsiket használni - kivétel a tűzoltó - mert sokkal gyorsabban töltődik újra és javíthatok ismét. Persze előszokott fordulni, hogy egyszerre több dolgot lőnek el, de nem ez a jellemző és amikor elhasználom, akkor baromi sok az újratöltődési idő, amíg nincs semmim!? :F Hülyeség? :F

    (#173755) Antonius1978: "vagy lemming csapat van, vagy pedig gyáva banda, akik nem mernek támadni, vagy támogatni engem, ha megindulok." - sajnos tökéletesen összefoglaltad a jelenlegi játékot, amit én is naponta - mikor le tudok ülni a játék elé - tapasztalok! Pont emiatt nekem is sokszor már tényleg csak inkább bosszúságot okoz, mintsem örömöt vagy szórakozást. Mégis csinálom még, mert nincs már, amivel lekötném magam a szabad időmben és mert mást nem akarok elkezdeni - bár ezt se kezdtem volna el anno. :U Én ugyanis sajnos költöttem már erre a szennyre nem is keveset. Hogy mi lesz akkor, ha a WG lehúzza a rolót!? Hmmm.....gondolom semmi. Költöttem rá, de játszottam is vele. Egy DVD-s játékot sem tartok nagyobb spórolásnak vagy jobb vételnek, mert kb azt is, ha az ember végig tolja, akkor utána már csak a polcon porosodik. Nagy ritkán esetleg előveszi újra az ember, de szerintem nem ez a jellemző - legalábbis nálam.
    Fontolgattam egy időben, hogy megválni az acc-tól, de az a baj, hogy amikor még ebben volt ráció - értsd megérte volna - akkor még volt élményem, nem akartam meglépni ezt, most viszont már nem hiszem, hogy olyan jól túl lehetne adni egy acc-on, mivel Te is írtad, egyre fogy a játékos állomány. Esetleg egy agyatlan NOOB, akinek apukája sok zsével rendelkezik - vagy Ő maga rendelkezik - lehet megvenné, mert rengeteg prém tankom van - köztük egy két kuriózummal pl Type59, E25 - de a statisztikám annyira meg nem jó, ami meg esetleg eltántoríthatná az érdeklődőket. :U :F

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák