Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chris0321

    addikt

    válasz xenom0rph #11964 üzenetére

    Hasznos modoknál van pár oldal címe ami elég sok modot tartalmaz.
    Sajnos a google fordító nem akar működni, de a második oldalon amit megnyitottam találomra rákattintottam az egyik orosz feliratra és ezt adta be. Gondolom van még másik is ha neked ez nem jön be.

    Ha már úgy is írtam: Megvettem én is a Panther/M10-et(nagy nehezen rávettem magam, kellett még egy farmtank a T34 mellé) eddig csak 3 kört mentem vele 75%-os legényéggel álcaháló-periszkóptávcső-szerszámosláda kiegészítőkkel(nincs más, majd akcióban felszerelem). Az első két csatában 900 körül sebeztem, 11.000 kredit maradt meg, a harmadikban csoda történt. Nem azért mert 1400-as sebzésre kerestem tisztán 26.402 kreditet és 3. szintű söför jelvényt is kaptam vagy mit, hanem Pearl River-en a lemmingjeink természetesen a pálya legszűkebb része felé vették az irányt és csodák csodája, áttörtek!!!!! :Y
    Sajnos nem volt időm megcsodálni ezt a mutatványt mert eléggé lefoglalt az ellenség, de ezt feltétlen meg fogom nézni és el is rakom hátha a következő 50 évben nem találkozom majd ilyennel. Persze foglalással győztünk amit én már nem éltem meg de ez még belefér. Elég csoda az, hogy átjutottak, nem várhattam el, hogy még vissza is jönnek segíteni. Azért két csoda egy csatában már kicsit sok lett volna az én öreg, kicsit már elhasználódott idegeimnek. :D

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák