Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz John_Doe #683 üzenetére

    Én úgy értettem, hogy a profilban nem számolja a botok elleni csatákat, erről az 50 csatás dologról eddig nem is tudtam. :B Egyébként kicsit korainak érzem még az OBT-t, nincsenek német és brit hajók, az orosz ág is hiányzik, ezeknek a tesztelése sok időt elvehet. Persze gondolom megcsappant az érdeklődés, ez mostanában a játékosszámon is meglátszik (+nyár), így rá kell ereszteni a népet a szerverekre....

    Más: az első hajó, amit szívem szerint átugranék, az a Furutaka nevű japán rettenet. Ez olyan semmire se jó, csatahajónak túl gizda, cirkálónak meg túl alacsony a tűzgyorsasága, egy vele azonos kategóriájú Omaha lazán elveri. Egyáltalán nem jön ki az elméletileg magasabb maximális sebzés, ami esetleg előny lehetne ennél a bárkánál, ráadásul úgy gyorsul, mint egy csatahajó, bár a sebessége legalább megvan, ha egyszer eléri. Nem tudom, mások hogy voltak vele...szerencsére azért viszonylag gyorsan át lehet haladni rajta, remélhetőleg az utódja jobb lesz.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák