Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz olivera88 #28365 üzenetére

    Ilyen "szerencsére" van a kláncsata, randomban nem szeretnék ilyet látni.

    Meg olyat sem, amit ezektől a francia szaroktól látok, hogy semmit sem kapnak.. 60-80 hites meccseket mentem ma NC-vel, nevetségesen alacsony sebzésekkel, mikor franciákat lőttem.. nem kapják broadside, nem kapják nose in, nem kapják felépítménybe, nem vágom, mit lehet kezdeni velük. Egyedül Zaoval tudtam konzisztens módon sebezni francia BB-t, HE-vel.

    Utolsó meccsen két Richie jött ránk nose in, és senki nem tudott csinálni semmit. Mákon múlt, hogy nem ramolt le egyikünket. Lőttük vagy öten, semmi. Méterekkel mellettem pukkant el végül.
    Ennek következtében nagyon hosszú idő idő után először kreditmínuszos kört mentem NC-vel, prémmel, 63 főágyútalálatos meccsen, ami azelőtt elképzelhetetlen volt. 109k-t javítottam, 1.7 pot 11 perc alatt.
    A 63 találat 44k sebzést ért. Mindent megtettem, amit lehetett, és sem xp, sem kredit, sem sebzés.
    Akkor hogyan lehet játszani ellenük? Ramoljam le? Az elején megcsináltam volna, több sebzésem lenne, mint így. :U
    Vagy oké, legyen így, legyen ez a normális, de akkor kérem ezt a páncélt NC-re, és az összes többi BB ágra, mert nevetséges, hogy sikerült kidobni egy BB ágat, ami még a szintén nevetséges brit ágat is felülmúlja szar designban és büntethetetlenségben...
    Egy korrekt játékos Yamatot az esetek többségében megalázok NC-ben 1v1, egy Richie pedig noob playerrel gyakorlatilag esélytelen? Ne vicceljünk már...

    Említett csata:



    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák