Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz TCSZ #23678 üzenetére

    Hát ide pötyögöm mert ide való csak hajó vagy mi, :D kicsi nikolaj vagy nagy mivel az tier 4-es és csak különleges nyereményként lehetett megszerezni, vagy akcióban megvenni.
    Ezzel úgy vagyok hogy 30 nap után meglátjuk mi lesz vele, addig szétfarmolom vele a játékot xp-t és kreditet önti, így vele kitudok húzni sok más hajót amit szeretnék. Akkor boldog, boldogtalan ilyen hajóval fog nyomulni, mint általában a küldetésért megnyerhető hajóknál szokott.
    Elveszti a varázsát, mindenki tudni fogja a gyenge pontjait, oda már kell majd a gyakorlat vele. Nekem 4500 pénzt megért kaptam a wg-től akciós kuponokat.

    Előnye: A bitang négy darab, háromcsöves ágyúja, 228m a szórása de érdekes módon szépen összetartanak a lövedékek, nem egy warspite, annak 218m érezhetően pontosabb, meg más nagyon más. Jól fordul, ha szépen tartod az orrát az ellenek egy kicsit befordítva sidescrape(tankosból) vagyis angling, sok pattanót generál. Mikor kész az újratöltés akkor ráfordulsz és teljes salvó aztán vissza. Teljes oldaladat mutatni halál főleg tier 7-ben 5-6-7-ben versenyez a hajó, 5-6-ban rettegett, 7 ben már csak távolról supportál, ca-ra, dd-re kell ott fókuszálni, azokat egy salvóból kiszedi. Hiába nah 305mm csak az ágyúja. Légvédelme közelre nagyon jó 3km sokszor mentett meg két torpedó rajtól, abból kiszedett két két gépet mindegyikből, így könnyebben kerülgettem a maradék torpokat, zuhanó bombázókat megeszi. A leggyorsabb javító készlete(visszatöltési időben) van viszont limitált 4 darab, kapitány skillel felvihető 5-re nekem eddig mindig elég volt kettő marad is általában.

    Hátrányok: Kevés hp még saját tierjében is, az ágyúk 7-es tierben elmennek bb-en kopogtatnak és olyan urasan sebeznek 8000-et, míg ugye 5-6ban ha betalál akkor nem ritka a 17-18k, nekem eddig ennyi sikerült, meg ugye citadella az bőven, ca-nak. Másodlagosai vannak hogy legyenek, nem igazán effektívek.

    Mivel kevés van még belőle, nem veszik komolyan, a két képen látszik is, nem is törődtek velem, megbánták.
    Nem vagyok pro játékos, de azért haladgatok, ha az én kezemben ezt tudja, egy jobb játékoséban irgalmatlanul pusztíthat. A macdonaldsos festés, semmi extrát nem nyújt, ugyanazt tudja mint a kék, szürke, fehér, fekete, nem érdemes megvenni.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

  • sith7

    nagyúr

    válasz TCSZ #23678 üzenetére

    Lassan nem csak a fuzi lesz itt, hanem a kampány is , amiben ingyen meg tudod szerezni

Új hozzászólás Aktív témák