Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz Daelion #761 üzenetére

    BL3-nál én beleszaladtam egy csúnya szopóba, vannak fenn youtube-on buildek, és azokat mértem a sajátomhoz, aztán amikor el kezdtem próbálgatni őket, rájöttem, hogy mennyire idegesítő az, hogy nem lehet (ha már egyszer bármennyiszer újraoszthatom a skilleket) skillprofilokat (kb a build mentésre gondolok) elmenteni. Ezért aztán az ajánlóban felfedeztem, hogy felrakják ezeket a beállításokat, le is töltöttem, fel is raktam, csak arra nem számítottam, hogy az ott berakott cuccok is mind ott lesznek. Természetesen nem bírtam a kísértéssel, kipróbáltam (egyébként működött, tényleg jókat csinálnak), viszont utána már olyan érzésem volt, hogy ennyi a játék. Bármilyen fegyvert, bármilyen cuccot le lehet hozzá tölteni, innentől kezdve pedig üresnek éreztem. Persze az én hülyeségem is, viszont az újabb kiegeknek már ennek tudatával vágok neki ("ott van, de az nem jó módszer"), szóval jó lecke volt nekem illetve önkontroll tesztelés. (annak idején a Diablo 2-es Hero Editorral is ahogy kell elrontottam a játékélményem - bár hozzáteszem, a végére még egész jól jöttem ki belőle, mert el kezdtem a saját ízemre szabni a játékot, utána követte a Red Alert 2 .ini fájlainak a buherálása - szerintem valahol ennél a pontnál kezdik el a modderek is építgetni a saját játékaikat, csak én mára máshova nőttem ki magam)

    Online mindenképp azon az oldalon állok, hogy ezeket tiltsuk (hibák, glitchek kihasználása állandó jelleggel stb), offline meg hát - ez már mindenki saját tanyája.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák