Hirdetés

Aktív témák

  • ap

    csendes tag

    Sziasztok!

    A jelenség: gép bekapcs, XP gyorsan feláll egyvalamit kivéve: a hálózati kapcsolatok felállására kb 1 percet várni kell. Addig nem lehet feljelentkezni sem az ADSL-re, sőt ha a tárcsázó ikonra kattintok, akkor meg is áll teljesen a gép arra az egy percre.

    Az előzményekről: egyik boot után észrevettem, hogy nincs hangja a gépemnek. Hangkártya normálisan működött az op. rsz. szerint, új drivert próbáltam a hangkártyára tölteni, de hang még mindig nem volt. Ekkor átraktam másik PCI slotba a hangkártyát, s lőn csoda, megszólalt. Innentől azonban bootolás után a hálózati kapcsolatok felállására kellett várni jó sokat. Megunva ezt, visszaraktam a hangártyát az eredeti slotba, és inkább a windozt installáltam újra. Install megtörtént, hangja volt, azonban azt az 1 percet ezután is ki kell várni. :F
    Próbáltam új drivert a hálókártyára, azonban a legutóbbi driver 2001-es, nincs újabb, és az van az XP-ben alapból benne.

    Szóval ha valaki tudna segíteni, az nagyon jó lenne, mert megőrülök attól, hogy nem tudom, miért vár bootolás után a gép 1 percig!

    Köszi előre is...

Aktív témák