Hirdetés

Aktív témák

  • eVan

    tag

    Szval a téma adott,van már Rc2s téma de ott nem igazán vannak érdemleges infók.
    Jó lenne itt megbeszélni a kérdéseket,problémákat és hát haladjunk a korral,elvégre az RTM már a kész verzió.Külföldi fórumokon sok infó van,mint pl www.msbetas.org stb.

    Minél több embert ismerek meg,annál jobban szeretem a kutyákat.:)

  • eVan

    tag

    2 napja telepítettem az Ultimate verziót.

    Driverek- Ati Catalyst béta driverrel hibátlan,Nforce 4 chipset driver nem kellett mert mindent felismert,Audigy 4 beta driver is tökéletes,mondjuk MP11-ben ill winampban nincs basszusom,de powerdvd 7 -ben van uh még ennek utána kell nézni.

    Programok közül minden tökéletesen felment D-tools 4.06HE is simán fut,Alcohol 120 szintén.Programok kompatibilitása is tökéletes,nem röcögnek és nem is volt még explorer halál sem mint az eddigi bétákban előfordult.Internetemet beállítani sem kellett,feltelepítettem a wint és már ment is minden.Automatikus frissítések már vannak és működnek. Internet Explorer 7 is gyorsan,stabilan fut noha a yahoo nem ismerte fel a böngészőt;) (Még)

    A Sidebart említeném még,hogy mennyire jó ötlet lett és szerintem be is fog válni a naptár,az óra és sok más jópofa dolog mellett az Rss Feedeket említeném-én az sg.hu híreit állítottam be és gyönyörűen olvashatok minden infót..

    Elsőre röviden ennyi,de mások véleményére is nagyon kíváncsi lennék az RTM-el kapcsolatban ill tapasztalatokra..

    [Szerkesztve]

    Minél több embert ismerek meg,annál jobban szeretem a kutyákat.:)

  • Bash

    őstag

    válasz eVan #1 üzenetére

    Az RC2-s topic [link] a Vista korai bétaverziója óta követi a fejlesztést, a topic címe is mindig ennek megfelelően alakult, érdemleges infót csak akkor fogsz találni, ha olvasod és nem csak belekukkantasz. A topic-ot zártam.

    http://bashtravel.com/

Aktív témák