Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    válasz zoltan6 #6274 üzenetére

    Pontosan 19e volt a meghirdetett ár és annyiért alku nélkül elment. Igaz adtam mellé plusz egy hosszabbított és egy autós töltőt, de legalább elment :) Amúgy néztem a hirdetés dömpinget, hogy mennyi táblagépet kínálnak, hát van dögivel, de vagy csupa noname (a wayteqhez képest is) szar, vagy nagyon régiek még 512MB memóriával, vagy pedig a felsőbb kategóriások olyanoktól, akik folyamatosan cserélgetnek, ha kijön valami új. Volt pár tétel (LG, Samsung) amikkel majdnem elcsábultam, de megfogadta, droidot nem és ehhez próbálom tartani magam. Aztán majdnem elcsábultam a iPad Mini 2 32GB-os cucc felé ami szintén van már 50-60e között, de ott meg elriaszt a rendszer túlzott zártsága amire még az apple rajongók is prüszkölnek.
    A WP-t anno megszerettem egy pillanat alatt, most is van a családban 3 különféle tipus így jutottam el oda, csak a Wines tabot, viszont még mindig sokallom az itthoni árakat érte, ráadásul 4:3-as felbontásút szeretnék, mint a 7,9"-os retina kijelzős cucc amit linkeltem, mert ha böngészni meg olvasni akarok rajta, az az ideális. Az itthoni kínálaton csak nézek nagyot. Tele a piac 1GB/16GB-os modellekkel, aztán van néhány ami szóba jöhetne, de mindegyiknél valami gáz van. Az egyiknél csak 1GB a memória, ráadásul 16:10-es, a másik már 4:3-as ráadásul 2/32-es, de csak 1024*768 a felbontása és még vastag és nehéz is, a harmadik meg tök jó de megint 16:10-es és randa is mellé. Ehhez képest meg a china modellek tök jó paraméterekkel, pofás kinézettel tök jó áron. Hát mi a franc van ezen a piacon? Minden kereskedő alszik? Csak menjen be bárki egy MM-be és keressen Wines tabot, Hehe van kitéve 3 féle és kész, meg a sok szarabbnál szarabb droidos, amiknek csal az árát nézik mert jó lesz az olcsó is mondják (pont hallottam egy ilyen párbeszédet), aztán meg megy fel a hirdetési oldalra a cucc. Na ilyenekkel van tele a piac.

    Egyébként meg erősen erre vagyok rákattanva, csak még hiányzik a végső löket, hogy megrendeljem, na meg néhány bíztató tapasztalat, hogy jó a típus nem fogok vele befürödni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák