Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabicska

    aktív tag

    Sziasztok.
    Lenne egy furcsa kérdésem. A gépembe (átmenetileg) 3giga memória van, és így szeretném kikapcsolni a virtuális memóriát, hogy ne darálja a vinyót.
    Kikapcsoltam rendesen, de az everestben utána is írta, hogy kb 1 giga virtuális memóriából 2 megát (?) használ el, és így felesleges az egész. Van valami ötletetek, hogy véglegesen kikapcsoljam/kikapcsolhassam?
    Köszönöm.
    fabicska

    Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

  • fabicska

    aktív tag

    válasz Sziszifeca #19811 üzenetére

    Szia, nem tudom, hogy segít-e valamit, de a jobb klikk->tulajdonságok->megjelenítés menüpont alatt beállíthatod a cleartype megjelenítést. Ettől egy nagyon kicsit szebb lesz az xp. Ha komolyabb beavatkozásra gondolsz, akkor szedj le valami xp témát, abból van millió+1.

    Nekem is lenne egy kérdésem, azaz egy furcsa problémám.
    Újabban észrevettem, hogy a videó, és a zene mappámnak rejtett attribútuma van. Beállítottam, hogy megjelenítse a rejtett fájolat, meg total commanderbe is, de akkor se megoldás ez, pl ha mások gépére másolnák adatokat, akkor ugye neki nem állíthatom be, hogy megjelenítse a rejtett fájlokat. Jobb klikk, tulajdonság alatt nincs kipipálva, hogy rejtett legyen, de szürkével kivan húzva, hogy ez nem engedélyezett művelet. Nem tudom mit csináljak már.
    válaszoljatok légyszives
    köszönöm.
    fabicska

    Egy jó harcos nem tökéletes, nem győz mindig, nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető... Ez teszi igazán bátorrá!

Új hozzászólás Aktív témák