Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aizen92

    addikt

    válasz mezis #46576 üzenetére

    Nos, ma végre megtaláltam a telepítőt a papírokkal. Felvettem a kapcsolatot az MS ügyfélszolgálattal, ahol azt mondták, hogy mostanában rengeteg ilyen " szoftverhamisítás/lejárt cdkulcs" problémával hívják őket, és azt mondta amennyiben ez a tisztaszoftver oktatási csomag keretében lett vásárolva, vegyem fel a tisztaszoftver a kapcsolatot.

    Na felhívom ezt a tisztaszoftver nevezetű céget, erre a drága "ügyfélszolgálatos" hölgy, mire elmondom a problémámat benyög egy ilyet: ezt emailben írja le nekem... fél perc csend... de mit? milyen adatokkal? ....hát ezt emailben írja meg és küldje át erre a címre... Mondom neki: de mit írjak az emailben? Azonosítót? vagy mi alapján azonosítja a problémát és a vásárlót? .... hát az oktatási azonosítót bele lehet írni.
    Na itt mondtam neki, hogy köszönöm a "segítségét" viszhall.
    Valószínűleg, ha írok, kapok egy sablon választ és szerződés másolatot, ahol leírják, hogy X év után lejárt a szerződés és buktam az XP kulcsomat.

    Na most várok az emailre, ha lett valami fejlemény írok ide.

    [ Szerkesztve ]

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Új hozzászólás Aktív témák