Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ro_bert17

    őstag

    válasz brd #36459 üzenetére

    1 -Végül is én is ezen gondolkodtam, hogy a nem üres jelszó, az inkább policys dolog, pl rdp-nél ugye. Mindenesetre itt természetesen próbálkoztam üresen, és asszondta nem megfelelő a jelszó. A telepítő emberke meg esküszik, hogy nem szokott jelszót :F beállítani.
    Egyébként minden nemű vizsgálódást meg nem tudok elindítani, mert írtam a post screen után tök fekete marad a képernyő, F8, csökkentett módig sem jut el. Gondolkodtam hardver hibán, de friss, kb. fél éves gép. Szinte mindent lehúztam róla, a proci paszta meg lepergett róla (állítólag olajkályha mellett szokott lenni a gép :F ), így azt újra pasztáztam.
    Épp húzom le az adatokat róla, erős formázás, és a felhasználó, csak egy pucér XP-t kért vissza.
    2 - ibm gép, mindkét fajta csatlakozóval a lapon. Gondolom biosban után állítható, ha csak ennyi. Egy ghostolt xp-nél ez nem fog gondot okozni? Bocsi ha láma a kérdés.

    (#36453) Fire/SOUL/CD: 1 -Reinstall előkészülőben. Pedig szívesen kihagytam volna.
    2-ez a csatlakozó vagány, és ígéretes. Három vinyó megy a gépbe, de igy lehet csak kettő megy vissza, mert az front oldali nem fog így beférni. :)

    Szerk: Más: egy újabb kérdés: ha a \\X.X.X.X\c$ vindózos administrátori megosztást nem érem el, olyankor mi a gebasz? név+jelszó stimt pedig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák