Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Lala6 #28635 üzenetére

    Hali!

    Akkor szerintem, vidd el a HDD-t egy haverodhoz(ha megoldható), másoljátok le a fontos adatokat és újratelepítés. De ha lehetséges, akkor teljesen újraparticionálni és formázni, mert ilyen mértékű fertőzésnél ki tudja milyen szemét kártevők vannak már a rendszerben.
    Arra ügyeljetek, hogy a haverod gépén semmit sem elindítani a lemásolt anyagból, még egy word doksit sem megnyitni, nehogy az Ő gépe is áldozatul essen!

    Esetleg használj másik víruskergetőt(nem azért mert az Avast annyira rossz lenne) csak ezek szerint a gép/net használati szokásaidhoz nem biztos hogy megfelel.
    Sajnos magyar nyelvű Free cuccokból nem nagy választék van és akkor még finoman fogalmaztam. Ha Free-ben gondolkodsz, akkor Avira Free és ebből a 3 Free tűzfalból valamelyik: Outpost Free, Online Armor Free, PC Tools 6 Plus Free
    (Avast mellé nem mindegyik megy fel, összeakad vele)
    Az XP-ben egyirányú tűzfal van, ezért szükséges egy korszerűbb tűzfal alkalmazása, ami többek közt kétirányú. Ezek a tűzfalak, amiket felsoroltam, a legjobbak közt vannak jelen pillanatban, sajnos(és ebben sem vagyok biztos) csak az Outpost lehet magyar nyelvű.

    Fire.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák