Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leyo76

    senior tag

    válasz Tappancs2001 #43412 üzenetére

    Én már ott elakadtam hogy ilyet nem csináltál még, de most ismerősöd gépét bevállalod. Előbb olyan gépen próbálkoznék ami nem jár semmilyen kockázattal, értem ezalatt nem égetném magam mások előtt.

    XP telepítés nem egy orbitális művelet, de zéró rutinnal nem biztos hogy messzire jutsz, no de a következőket tanácsolnám:

    -először is a menteni való dolgokat kép, zene, video, akármi, az ismerősöd gyűjtse össze és mentse, mert ha valamit leformázol akkor már késő bánat és miután az ő gépe, neki kell tudnia mit hová mentett, mi a fontos és mi nem - sok félreértés elkerülhető így

    -másodszor gyűjtsd össze a listát hogy milyen hardverekkel van szerelve a gép és a minimális igény az hogy szerezd be a háló kártya drivert. Ha net lesz a gépen akkor már a többi is meg lesz oldva. Ha rutinosnak akarsz tűnni akkor szerezz be minden drivert előre

    -miután megbizonyosodtál hogy mindent lementett, minden megvan akkor indulhat a móka, sok elrontani való nincs ezzel kapcsolatosan, minden esetre nem árt át venni az xp telepítés módját - mert ahogy mondtad nem csináltad még - akkor hogyan kezdesz hozzá...

    és még valami, további beégést elkerülve, használj eredeti telepítőt, különböző mókolt verziók nem feltétlenül fognak minden gépen az elvárt módon futni

Új hozzászólás Aktív témák