Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrcrnl

    tag

    Megoldást keresek a következő problémára:
    Adott egy PC (gyári FujitsuSiemens). Alaplapot cseréltem benn, mert állandóan kikapcsolódott. Amilyen benn volt, olyat nem kaptam, de nagyon hasonló lett. OEM XP van feltelepítve 3 felhasználóval, melyek közül 1 jelszóval védett, 2 pedig nem. Egyik alaplapon sincs PS/2. Mikor be kellene jelentkezni, nem tudok, mert az új hardverek miatt még nem él az usb-s billentyűzet és egér. Viszont a hiányzó hardverek telepítéséhez be kell jelentkezni.
    Bebootoltam egy Hiren's CD-vel, elindítottam a MiniXP-t, majd registry editor. Az előírtaknak megfelelően szerkesztettem a "DefaultUser", a "DefaultPassword", és az "AutoAdminLogon" bejegyzéseket. Újraindítom, semmi változás. Megint MiniXP, registry editor, és akkor látom, hogy amit előzőleg módosítottam, nincs meg, pedig a gép újraindítása előtt ellenőriztem, és megvolt. Az USB-k működnek, mert a BIOS-ban és MiniXP alatt minden OK. Ha csökkentett módban indítom, akkor sem tudok bejelentkezni. Ha Javító konzol módban indítom, akkor be tudok jelentkezni, de nincs grafikus felület, csak kb 30db parancs működik (pl. a "control userpasswords2" nem). Távoli asztal nincs engedélyezve, TeamViewer van telepítve, de csak alapbeállításokkal. És még azt sem tudom, hogy a háló kártya telepítve van-e.
    Ha valaki tud egy tuti megoldást, elküldheti privátban is, hogy biztosan eljusson hozzám.
    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák