Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz Sk8erPeter #25287 üzenetére

    En is csak azert szedtem le es telepitettem mert a Klikk-en ajanlottak mint az MS TweakUi tovabb fejlesztett peldanyat, az MS-et alapbol hasznalom, igy nem volt nehez kiismerni az MZ Ultimate Tweak-ot sem, free, es amugy ha valamit kezzel allitasz a a registry-ben az lathato lesz ebben is mert mar eleve be lesz pipalva. Peldanak itt egy kep

    Ennek negy erteke lehet 0,1,2,3, vagyis - ugyan a sokszor olvastam hogy 5-ot kell adni neki csak ezt nem dokumentaltak - jelentese: Nincs elotoltes, boot betoltes gyorsitas, programok betoltesenek gyorsitasa, es a 3 az az mindketto gyorsitasa. Alapbol 3. Egyedul az EFS tiltasara hasznalok egy *.reg fajlt a Vinportalon megtalalato, azert mert van olyan virus ami a bootszektorba befeszkelve magat aprankent titkositja a szektorokat igy egyre fogy a vincsi, addig amig szemmellathatoan mar igen keves hely marad, ilyenkor ugye a user leformazza vagy megrosszab esetben torli a particiot csak hogy az titkositva van es azt mar nehez visszahozni, mivel a particio mar eleve kicsi a virust es az altala alkalmazott algoritmust pedig toroltek. A boot idovel kapcsolatban epp ma olvastam a kovetkezoket:
    Link:
    Link2:
    Hiaba a Linux az Linux :D

Új hozzászólás Aktív témák