Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro - kitartás kartárs?

    ma WearOS 3.5, két kijelző, hosszú üzemidő, és zavaró apróságok a legújabb TicWatch modellben.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz starr #87334 üzenetére

    Hát igen.
    Arra akkor rájöttem,hogy a Onedrive és a Telefon Fénykép mappa kezelése két dolog. Ezt túlélem, majd átrendezem a dolgokat, csak a duplikálás pl nem a kedvencem. Vagy marad a régi módszer, minden valamilyen formában felkerül a Onedrive-ra, és a telefonról meg időközönként minden lekerül a PC-re. Már a biztonság kedvéért.

    Az is biztos,hogy gáz van a telefonnal valamilyen szinten,pedig én aztán odafigyelek mindenre (frissítés...stb), mert a ma reggeli képek is megjelentek már, így lett 25 kép. :) Szóval valami nem stimmel.

    Amit nem értek: két w phone volt eddig. Az SD kártyán eddig is voltak mappák a Pictures mappában, és ez most is így van, látom őket, és a tartalmukat is. Csak most, az újonnan létrehozottak nincsenek a Fényképekben, viszont a Fájlkezelőben meg igen. :F
    Itt még az jutott eszembe, hogy a rendezni kívánt képek ugyebár nem ezzel a telefonnal készültek. lehet ez a baja, nem tudom...

    SD kártya, mert szóba került: Kingston 8GB HC-I.(a sok számos széria számot nem volt kedvem leírni...)

    HR lehetőleg kimaradhatna, mert nincs kedvem mindent újra felmásolni, telepíteni. A rendszer alkalmazásokon kívül minden az SD kártyán van. De aztán lehet, hogy nekiesek, de előtte kigyalulom a fényképeket, már csak azért is, hogy ne legyen annyi ömlesztett kép.

    Köszönöm mindenkinek a sok segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák