Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blue Eagle

    őstag

    válasz prisz #92304 üzenetére

    ...olvastam az üzeneted szerk. előtti verzióját. :B
    Csak annyit fűznék hozzá, hogy én még ezen a platformon nagyon új vagyok. Ezért csak inkább olvasok, de azt állandóan. Már rég kiakartam próbálni a win mobil világát. Kicsit későn tettem lehet. Az asztali windowsokat ismerem, de ahonnét átnyergeltem mobil ügyileg, az Androidot, még jobban. Nagyon is jól! Nem hinném, hogy akad itt olyan aki nálam jobban ismeri a droid lelki világát, és ezt most nem nagyképűségből emliitem. Ha pedig android romoláshoz támad kedvünk, akkor a MediaTek SoC alapú eszközök kimeriithetetlen lehetőséget nyújtanak azért, mert az esetleges téglásiitás utáni feltámasztás szinte halálbiztos. Jómagam rendesen belemélyedtem: android alkalmazásokba, romokba fordiitottam be a magyar nyelvet. Custom romokat késziitetttem, aztán egyszer csak meguntam, időt sem akartam rá többet szánni. Ezután csöppentem ebbe bele. Egyenlőre tetszik, mert játszhatom a lusta rom túrkászt, és olyan amit vártam, stabil. Nekem több nem kell. Egyedül a 3-4 napos akkuidő és a Notification LED hiányzik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák