Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabor85

    őstag

    Hali.
    A legfrissebb megjelent rendszert win 8.1 alól indítva lehet telepíteni leválasztott 30 GB-os partícióra?
    Tehát a kérdés magyarul, lehet partíciót választani telepítés közben?

    Semmi, rágugliztam, megoldva, lehet :)

    [ Szerkesztve ]

  • gabor85

    őstag

    Sziasztok.
    Bitlockeres adatmentés segítség kellene. Kód megvan. Kissé katyvaszos lesz lehet, elnézést. :)

    Adott egy Surface Pro4. Driver frissítés után kékhalál, mindenféle javítás amit az inditó menü felajánl elvégezve de hasztalan. Utána adatmentés Macrium-mal külső merevlemezre. Másik TPM chip nélküli gépen szépen látszódik minden adat Macriummal, kivéve a lényeget a(z) Users mappát. Ha win10 telepítőt bootolok, akkor szintén kb 30 GB a foglalt hely a gépen.

    Mentés után tovább kísérleteztem a surface-szel, és végül az egyetlen megoldás hogy rengeteg drivert töröltem parancssor segítségével (láttam a külsőn, dátum szerint az inf fájokat, így lettek letiltva). Lett egy újratelepítés fájlok meghagyásával a fent említett menüből indítva, de itt meg a fináléban ütközök falakba. Csak rendszergazda fiók van a bejelentkezési képernyőn, és belépéskor ez fogad: a megadott tartomány vagy nem létezik vagy nem lehet csatlakozni hozzá

    Kérdésem végülis.
    Ha fogom, és teljes törléssel újrarakom a rendszert, majd csatlakoztatom hozzá a külső merevlemezt és feloldom, van esély rá hogy látni fogom a(z) users mappát? Jelenleg a a hasleo bitlocker deep scanneli a meghajtót, de nem hiszem hogy van esély rá hogy jó legyen... mert eddig public és default mappát lát csak.:(
    Vagy amiben még agyalok hogy rufussal csinálok WinToGo-t és onnan készítek felhasználói fiókot rendszergazdai jogosultsággal, hátha beenged...
    Vagy esetleg diskparttal csökkenteni a meghajtó méretét, és oda feldobni egy 10et, de itt is bizonytalan vagyok.

    Köszönöm. :R

Új hozzászólás Aktív témák