Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    válasz King Unique #92425 üzenetére

    Persze, lehet darabolni is, csak feltételeztem, hogy egy embernek egy, max kétféle licensze van a háznál, így a 11ből 9-10db teljesen felesleges számára.

    A 4.09-et meg export/darabolás/esd-be tömörítés nélkül nem lehet megkerülni, ugyanis vagy a most hivatalos ISO-t használod (=install.wim 4.09GB), vagy a korábbi hibásba már az új CU-t teszed, ami alkalmasint mégnagyobbra hizlalja. Illetve a kerülőút az eleve ESD-s ISO letöltése mct-vel (amit utálok, mert melóhelyen szoktam ilyesmiket letölteni, olyan gépről, amihez persze nincs adminjogom - a M$ meg valami rejtélyes oknál fogva adminjogot kér egy szerencsétlen iso-letöltéshez + persze egy ideje esd-s isot ad, ami nekem plusz macera integrált telepítőkészítésnél).

    #92428: ja, jogos, teljesen hülye vagyok, tiszta raid 0:R. Én tiszta új win-telepítést javasolnék, illetve a későbbiekben a szokásosnál szigorúbb backup-rituálét, mert ha vmi miatt elszáll a raid vagy az egyik meghajtó, akkor lőttek a tartalomnak.

    #92426: pffh, minden bios/uefi más és más, nincs más megoldás, mint átnyálazni az egészet:(. civilizált biosokban vannak port-beállítások pl, de lehet találsz energiatakarékossági beállításokat - egy laptop biosa nem túl nagy...

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • Doky586

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz King Unique #92425 üzenetére

    Az 1 indexes és .swm módszeren kívül sokaknak támogatja az alaplapja az NTFS pendrive partícióról való UEFI bootot is. (bekapcsolt CSM-el de UEFI módot választva a gyors bootválasztó menüben)

    Tehát legtöbbször még trükközgetni sem kell a 4GB+ .wim install fileokkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák