Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz King Unique #86868 üzenetére

    Nyilván, aki tartósan és/vagy nagyobb mennyiségben tárol adatot a munkaállomásom, annak célszerű, de nálunk pont nem sok értelme lenne, mert csak néha, keveset, rövid ideig és akkor sem csak ott tárolunk.
    A feleségem ha itthonról dolgozik, akkor eleve ment mindent a céges környezetbe, de még úgy is rászoktattam, hogy a fontos dokumentumokat...stb. egy külön pendrive-ra is mentse (már amit lehet, illetve szabad, bár illetéktelen ellen védhető a pendrive is), az a biztos.
    Én is pendrive-on és/vagy külső merevlemezen tárolok mindent, amellett még felhőben is, korlátlan mobilinternetem van, így a telefonnal és a laptoppal is szinte bárhonnan elérek akármit ott is.
    Ettől függetlenül is neheztelek kicsit a fejlesztőkre a frissítés okozta adatvesztés miatt és ahogy a neten olvasgatom a hasonló problémákat, nem csak én...
    Igaz, engem már nem érint, az előző két frissítés okozta problémákkal sikerült elüldözniük 20 év után a Windows-ról, de a feleségem laptopjával attól még kell foglalkoznom, neki meg muszáj adott szoftveres környezet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák