Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz [CS]Blade2 #74532 üzenetére

    Ez a Linux disztribúcióknál van jól megoldva, lásd pl. Ubuntu. 2 évente jön hosszabb támogatást élvező (LTS - long term support) release, és 2 évente a kevesebb supporttal járó, megújuló darab, amiben meredekebb dolgokat is tesztelnek. Az LTS jobban ki van tesztelve, egy mindenre való fejlesztő az ilyen verziókhoz nyúl. Tehát igény lenne ilyesmire, de az MS mintha nem venné komolyan a felhasználóit. De tök mindegy, programozni úgyis Linuxon fog minden értelmes ember, és a normális cégeknél is azon folyik az irodai munka.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz [CS]Blade2 #74532 üzenetére

    Igen, ezt magyarázom már évek óta, hogy ez az "egy Windows" nem más, mint hogy félévente build upgradelsz Vistáról Win7-re.
    Nagyságrendjét és mechanizmusát tekintve.

    Ami ha jól emlékszem, nem különösebben volt ajánlott a W10 előtti időkben, mert hozza magával a problémát. Inkább a tiszta telepítést javasolta a fórum közössége.
    Valószínűleg azóta javult a W10 build upgrade, de tökéletes most se lett. 1607-ről 1703-ra pl nekem eltűntek az üzenetek is a forgóbogyó képernyőkről. Leállítás, újraindítás stb. helyett csak és kizárólag a "kis türelmet" volt látható.
    Most ez mind csak kozmetika szerencsére, de nem arra utal hogy tökéletes a rendszer.

    Amikor meg olvasom a sok panaszt a topicban, csak annak tudok örülni, hogy nekem nincs gondom. Mint ahogy általában jön is 2-3 válasz mindig hogy nekik pedig jó.

    (#74534) pc36: pontosan, csak sajna W10-nél az LTSB az nem elérhető földi halandónak.
    Pedig mikor még ubuntuztam, akkor nem LTS-nél ott is futottam bele vicces bugokba upgrade-nél :DDD , csak ugye más piaci részesedés, több lelkesedés, másról szólt.

    Programozással meg az a baj, hogy pl. én beleugrottam az Ipari fejlesztésbe, Belden, Siemens termékek Windows alapon és kész.
    Itt egy W10 upgrade-nél lehet imádkozni, hogy na jó lesz a driver? Eddig max. újra kellett telepíteni a drivert, mert törölte, szóval eddig OK.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák