Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz kaszaf #66057 üzenetére

    Ez csak olcsó B110-es, amolyan kiegészítő, mert nem szeretem a tapipadot. De akkor maga az egér a gyenge láncszem és nem a driver....érdekes, hogy eddig hasonlót csak Linux alatt produkált, de ott a gyengébb hw-es támogatás miatt nem csináltam ügyet belőle. Viszont ilyenkor mit lehet tenni, mert nem feltétlen akarom cserélni? De lehet rápróbálok egy másik egeret is kölcsönbe.
    Illetve gyanakszom a WU-ra, nem-e vmelyik update kavar be, ha előtte nem tapasztaltam ilyet.
    Kösz az infót. :R

    (#66058) rgeorge: mint írtam, ott alapból sz@r Ubuntu alapúaknál próbálva...állandóan elugrál a curzot ott is + a fentiek.

    (#66060) szabonagyur: nálam ezt szerencsére nem csinálja. De az zavar még, hogy szöveget alig tudok kijelölni jobbról-balra, mert inaktív lesz felengedés után. Balról-jobbra már jobb a helyzet. Ezt se értem... :F

    (#66063) donmackó: passz....biztos van vmi különbség olcsóbb és drágább modell között ilyen téren, illetve lehet itt is közrejátszik a tervezett elavulás egy fajtája. Használhatsz olcsóbb egeret, de jól direkt kiidegel és úgyis másikat, drágábbat akarsz majd venni, hátha az jobb. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák