Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz TRob1 #38741 üzenetére

    Hahó!

    Hát azért ez érdekes. Én naponta követem a fontos topikokat, mint ezt is. És nem csak egyedi eset, már elnézést. Korábban mi is értekeztünk erről. Hogy miért nem annyi az annyi, annak talán az is az oka, hogy sokan eleve nem is frissítettek. Igazuk van. Mint a 8 megjelenésekor sem volt minden rendben, most sem, de itt azért elvárható lett volna némi odafigyelés, hiszen egy meglévő, egy éves rendszerről beszélünk.
    És ha valaki, én aztán igazán belemélyedtem a W8-ba. Lásd alább...

    pushalias

    1. Hát nem kéne személyeskedni. Én vettem a fáradságot sok mindenre, mint ahogy majd a tiszta telepítéshez is veszem, de eleddig nem volt erre időm.
    Szerintem nem nagy elvárás az, ha egy 1 éves rendszer frissítése után minden program, minden hardver ugyanúgy működik, ahogy előtte. AZ lenne a röhej, ha egy ilyen frissítés után a "jó tanács" csak annyi lenne: format C: :W
    Ez vonatkozik a fenti kollégára is...

    2. Nem őrjöngtem, nem szokásom, bár lehet, hevesebb vérmérsékletű vagyok, de az őrjöngés fogalom kicsit távol áll tőlem, arról nem tehetek, ha egyesek úgy érzik, valamilyen indíttatásból fel vannak jogosítva arra, hogy másokkal lenézően bánjanak. Ezt sosem tűrtem.

    3. Itteni ténykedéseim. Nem egy cikket írtam itt a PH-n, sőt a Betateam oldalán számos W8 tippet, tanácsot, tapasztalatot tettem közzé. Nem fogok természetesen itt ezen vitatkozni, bőven elég nekem a PÜ mappám, ahol száznál több személyes probléma-megoldásban vettem részt, amit megköszöntek. Azért tettem ezt meg azt itt, már elnézést.
    Ennek tükrében nem hinném, hogy venned kéne a bátorságot, hogy degradáló véleménnyel írj olyanokat, hogy "nekem mi való".

    4. Az meg már inkább stilisztikai kérdés, hogy a korábbi hsz-ben a teljesen nyilvánvaló kifejezés inkább gúnyos volt, mint komoly... ;]

    Fentiek tükrében a lényeg, mely itt a topikban kiderült:

    - a Microsoft tökéletes, minden ember lufit ereget és konfettit szór :B
    - az a jó, ha egy sima frissítés miatt újra kell telepíteni a rendszert :W
    - ami után még ekkor sem biztos, hogy minden úgy fog működni, mint előtte. (erre volt pár hsz, már bocsánat...)
    - ha valakinek gondja van, és problémája, akkor az a legjobb, ha legyalul egy előtte amúgy teljesen rendben lévő gépet. :Y
    - nem emlékszem, hogy W7 alatt mikor kellett egy frissítés után, akár SP, akár nem, újratelepíteni a rendszert, nyilván ez egy új marketing fogás... :U

    UI: és hát szerintem személyes jogom, hogy bár lelkes híve vagyok a W8-nak, azért felemeljem a hangomat, ha ez vagy az nem tetszik. Szabad akarat. Ez a jó benne. :K
    Jó éjszakát!

    [ Szerkesztve ]

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák