Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz fatal` #12132 üzenetére

    "akkor a kereső mindenáron a metrost indítja és lehet nyomkodni a show on desktopot."
    Erre van egy IE beállítás. Nálam nem állítható, mert nem az IE az alapértelmezett.

    Amúgy megint ez a skizofrén izé. Csapkod összevissza a kétféle felület között. Kár, hogy olyan beállítás nincs, hogy ha van az adott felületen megfelelő alkalmazás, akkor ne váltson. Értem ez alatt azt, hogy egy weboldalon lévő pdf file hivatkozás, ha desktopos böngészőből kattintok rá, akkor lehetőség szerint maradjon már desktopon, és pl. Acrobat induljon el, de ha metrós IE-ből nyitom meg, akkor akár a metrós olvasó is indulhat.
    Vagy, a képnézegető. Nekem zavaró, hogy mindíg a metrós képnéző jön be, és nem a desktopos. Ezért átállítottam, hogy a hagyományos, desktop képnéző nyissa meg a a képeket. De ha egyszer véletlenül odatévednék, hogy a metrós email alkalmazásból olvasnám a leveleket, és abból akarnék képet megnyitni, akkor meg az lenne a szar, ha a desktop képnézegető nyílna meg.
    Van még mit reszelni ezen bőven. Majd a Win9, vagy 10
    Nekem továbbra is az a véleményem, hogy ez csak egy kísérlet. Mert ez a kétféle felület közötti állandó váltogatás nem jó.

Új hozzászólás Aktív témák