Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galaxys80

    veterán

    válasz Lauda #57039 üzenetére

    Az az igazság, hogy fogalmam sincsen, hogyan sikerült a 2009-es drivert felvarázsolni. Töröltem a vezérlőpultban a drivereket, majd restart után elkezdte a WIN leszedni magától megint a drivert. Gyorsan rányomtam, hogy nem szeretném, de ettől függetlenül feldobta a 2009-es drivert. Ott simán lefutott az élményindex és nem indult újra a gép. Aztán utána bármelyik Nvidia oldalon található driverre is frissítettem megint restartol ha futtatom az élményindex frissítését. (2012-es a legrégebbi ami fent van)
    De mindegy is én nem foglalkozom vele a továbbiakban. Visszatettem a legfrissebb drivert. Most mutatja az élményindexet, igaz frissíteni már nem lehet, mert akkor jön a restart.
    Tulajdonképpen ezen kívül viszont semmi hibát nem generál a VGA. Mennek a régebbi játékok, videók, fagyás, újraindulás nincsen.
    Igazából nem tudom megmondani, hogy mikor jött be ez az élményindex scan újraindulás, mert évek óta sem jártam ebben a menüben. :) Tök véletlenül fedeztem fel. :)
    Gondolom sok már nincsen úgysem ennek a VGA-nak. Amíg viszont más hibát nem produkál addig marad. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák