Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanir

    veterán

    Sziasztok!

    Néhány hónapja olyan hibával állok szemben, hogy random elkezd lagolni gyakorlatilag minden. Desktopon a kijelölőnégyzet, jegyzettömbben az írás, böngészőben a kijelölés, görgetés, tehát körülbelül tényleg minden.
    Odáig tudtam leszűkíteni a dolgokat, hogy a dwm.exe-t ha kilövöm, akkor ideiglenesen megszűnik a probléma. Mivel a dwm, azaz az asztali ablakkezelő instant újraindul, ezért a probléma is x idő után randomszerűen újra előjön. Olvasgattam mindenfelé, de ilyenkor mindenkinek rengeteg erőforrást zabál meg a dwm, nekem nem, sőt, szinte semmivel nem eszik többet. Képek erőforrás-kezelőből:
    Lag nélkül: [kép]
    Lag: [kép]
    Lag: [kép]

    Akkor kezdődött a dolog, amikor VGA-t cseréltem, egy ASUS EAH6870-t váltott egy Gigabyte GTX 1050 Ti. Normálisan, DDU-val, rendesen mindent lepucolva történt a csere. A VGA driver-t azóta már többször megpróbáltam újrarakni, frissíteni, satöbbi, de semmi nem vált be.
    Windows-t rakni nem nagyon van most időm, a hiba is már hónapok óta fennáll, de most jutottam el oda, hogy bekérdezzek ide.
    Malwarebytes Anti-Malware-t futtattam már több ízben is, de semmit nem talált. Win7 x64 Professional-t használok.

    Mit lehetne tenni? Előre is köszi a válaszokat! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák