Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tpotyka

    junior tag

    válasz Geth #16002 üzenetére

    Köszönöm, hogy így rendszerezve adtad az instrukciókat, anélkül nem ment volna. Végigporoszkáltam a pontokon, és előtte a readme.txt és a prg javaslatára mentettem, ami arra szorult, biztonságképpen. A jó hír, hogy a folyamat nem gyilkolta le a rendszert és mostanra ez a fonal is tesztelve lett. Sajnos a villódzós probléma nem oldódott meg, fennáll továbbra is, most jutottam a minden bekapcs, futtatás és csekkolás üzemhez.

    Egyik driver sem volt amúgy naprakész, nem éppen ósdi verziók voltak, de verziószámok alapján van eltérés.:
    GPU 0 Intel(R) Iris(R) Xe Graphics Illesztőprogram verziója: 31.0.101.4887 (…4575 volt)
    GPU 1 NVIDIA T500 Illesztőprogram verziója: 31.0.15.3758 (…3645 volt)

    Tehát a driverek esetleges elavultsága is kizárható, az más kérdés, hogy az ő oldalukon találkoztak-e ehhez hasonló hibajelzéssel, már ha egyáltalán driveres asztalra tartozó ez a tapasztalt jelenség. Amennyire AutoCAD-es fórumokon utánaolvastam, az NVIDIA T500 éppen kedvező az ACAD-hez, önmagában nem lehet gond, hogy azt beválasztottam a konfigurációba. Persze eredendően a T500-nál jelentkező esetleges villódzások után nyomoztam, és nem találtam ilyesminek nyomát.

    (Szerk.: most néztem, hogy a Windows mit csinál a visszaengedett frissítési lehetőséggel. Máris tölti le a régebbi verzió számhoz tartozókat. Nem lesz ebből gubanc?)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák