Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trafoka

    tag

    Sziasztok!

    A minap futottam bele egy igen érdekes jelenségbe, amire nem tudom a magyarázatot. Adott egy gép, amin xp fut, ebbe akartam beleépíteni egy ssd-t és rátolni egy win 8.1-et. A koncepció az volt, hogy nem nyúlok a régi hdd-hez (ami alapból ketté volt partícionálva), így nem is csináltam adatmentést. Egyszerűen lehúztam a tápot róla, beépítettm az ssd-t és felraktam a win 8.1-et. ezután lehúztam az ssd-t, bebootoltam xp-re, ott mókoltam egy kicsit a levelezéssel, létrehoztam mappákat az asztalon, ezkbe másoltam fáljokat a local settings/application datából és másoltam a c gyökérből a d gyökérbe egy pár mappát. Ezután feldugtam az ssd-t is a winyó mellé, bebootoltam a 8.1-et, és hozzáláttam volna az xp-s asztalon tárolt adatok (PST) importálásának az új rendszerbe. Viszont a mappa amit csináltam szőrén szálán eltűnt, sőt, a local settings/application data alatt lévő eredeti mappa is. Amit a c-ről a d-re másoltam az megmaradt. Ezután lehúztam az ssd-t fel akartam bottolni az xp-t de az kék halállal elszállt- teljesen tönkrement a fájlrendszere, még most is javítás alatt van. Találkozott már valaki hasonló jelenséggel? Mi okozhatja ezt? Biztos hogy win 8.1 baszta szért az xp-t de lövésem nincs hogy hogyan és miért, illetve hogy fizikailag hogy hiányozhatnak az adataim? Elég furcsa helyzet...

Új hozzászólás Aktív témák