Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • metrichye

    csendes tag

    Sziasztok!

    Így jártam: 3db Samsung 223BW monitor, 2 boltból, 3db hibás. Visszakaptam az árát mindkét boltban. Bepróbálkoztam egy 2232BW-vel, illetve Édesapámnak meséltem telefonon, hogy 1 hónapja szívok a monitorokkal, és mivel visszakaptam a monitor árát, ezért most másik típussal akarok próbálkozni, hátha nem lesz pixelhibás; a választásom a 2232BW-re esett. Ezért ő úgy gondolta, hogy a megkérdezésem nélkül vesz nekem egy ilyet Karácsonyra Németországban, mielőtt jött haza pénteken, és utólag fele árát én majd rendezem. Ez így mind szép és jó, csak sajnos 2 db pixelhiba virít rajta, és fekete háttéren fehéren világítanak :( :(

    Valamint nagyon durva bevilágításai vannak:
    [link]
    [link]
    Sajnos most csak mobillal tudtam lefotózni, de szerintem látszik, hogy miről beszélek :(
    Januárban megy Édesapám megint Németországba, kiváncsi leszek, hogy el tudja -e intézni, hogy cseréljék!

    Valamint, ami nagy csalódás és félretájékozatatás a Samsung részéről, már írtam is nekik e-mailt ez ügyben: a honlapjukon azt írják, hogy különféle csatlakozási lehetőségek vannak a monitorhoz: "HDMI, Composite, S-video, és Component bemenetekkel csatlakoztatható különféle AV-eszközökhöz, például játékkonzolhoz, DVD-lejátszóhoz, videóhoz, hangfelvevős videokamerához vagy számítógéphez is." [link] Ez sajnos nem igaz, mivel csak d-sub és dvi van rajta :W :( Megnéztem más nyelven a Samsung honlapját, ott már nem írják ezt róla, hogy mindenhez lehet csatlakoztatni! Tudom, már késő bánat, de azért nevetségesnek tartom, hogy egy hivatalos weboldalban nem lehet megbízni! :W

    Ennyire lehet peches egy ember, mint én, hogy 4/4 monitor pixelhibás? És mit szóltok a bevilágítási problémára? Én már nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek kínomban :( :(

    [ Szerkesztve ]

    "Könnyű valakit ügyessé nevelni, de nagyon nehéz valakit a saját viselkedésére tanítani."

Új hozzászólás Aktív témák