Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz zell01 #673 üzenetére

    Erős a gyanúm, hogy egyetlen egy csatornádon sincs gravi-s EPG. Nálam valamiért nem jött össze a dolog, hogy az OTA EPG és a gravi-s egyszerre működjön, így az OTA ki is van kapcsolva. Hiába töltött be a gravi-s, azt felülírta az OTA EPG.
    Ilyen EPG betöltési probléma nálam utoljára 6.0 OE-vel volt, LE 7.0-val csak újraindítás után fordul elő néha, akkor sem mindig, s az első csatorna indítása után betölti az EPG-t.
    Ha esetleg nem töltené be s idegesít a dolog, akkor 6.0-nál azt csináltam, hogy a Rendszerben, az Elő TV - műsorújság fülön az adat törlését választva gyak. kikényszerítettem, hogy újra lekérje az EPG-t.
    Aeon noxon kívül nem sok olyan skin van, ami ad a PVR részre is látványban, tervezésben, pl. logók méretarányossága stb, egy valamire való info bar, ami szinte egyiknél sincs meg, info gombra vagy bill. I gombra kapsz now-next infót s akár aktuális tartalom leírását, de csatornaváltáskor nem, egy TV boxnál pedig az a megszokott, ha rákapcsolsz egy csatornára, akkor látod mi megy éppen, mikor lesz vége, mi következik utána. Xperience1080-at használtam egy darabig, de kiderült, hogy iszonyatosan fagy, lassul stb.
    565. hozzászólástól kezd el olvasni a fórumot, ne csak azt, amit én írtam, mert abban van némi elírás is, szóval olvasd végig, amíg erről szól a téma. A ki-be kapcsolást nem fogod tudni megoldani vele. i8 kattog, ahogy a többi is.

    Ezt a dolgot, hogy 4.0 stabilabb a 4.2-nél kimondottan play2 esetében írták? Hogy 4.0-ról hogy váltottam 4.2-re, arra őszintén szólva egyáltalán nem emlékszem, OE-ról LE-re váltással egyidejűleg csináltam, de biztos, hogy nem kerestem le újra a csatornákat, majd valaki más válaszol...

    Vigyázz a skin próbálgatásokkal, mert tök sok fölösleges addont is telepít s akár beállításokat is módosít 1-1 skin telepítése, ami később tud káoszt okozni, most épp nálam is van valami infó ablak a sorozatoknál, amit nem tudok beazonosítani, hogy mi a bánat lehet, így nem tudom törölni sem.

  • Celtis

    veterán

    válasz zell01 #673 üzenetére

    Hidd el nekem, hogy a 4.2es (4.1.xxx) TVH fényévekkel stabilabb. Amit legutóbb írtam, azt nyugodtam felrakhatod. Mondom, ha nekiveselkedtem percek alatt ki tudtam nyírni a régit, de ha egy nap alatt nem indult újra, akkor már pezsgőt bontottam. A második kliens, amitől összefossa magát.

    Az EPG-t meg be kell konfigurálni. a TvH webgui-ban látnod kell a csatornáknál, hogy mi az EPG forrás. A Gravi EPG nagyon megbízható. Egy kivétel volt, amikor a forrás változása miatt korrupt EPG fájlt gyártott le, amibe a TVH üzemszerűen bele is halt, folyamatos újraindulás. Nyitottam rá ticketet, de még nem javították ki. Nyugi, ez ugyanúgy rossz lehet a 4.0-ban is.

Új hozzászólás Aktív témák