Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    Xara webstyle-ban készítettem a menüs weboldalam, néhány aloldallal.
    Semmi csicsa, szöveg, képek, némi videó.
    Regisztráltam a statcounter.com-on ingyenes statisztikát, melyet bebiggyesztettem
    minden oldalam végére. Remekül müködik is a dolog, látom melyik a legnépszerübb oldal, honnan jött az illető, mennyi időt töltött ott, milyen böngészővel, stb, stb.

    Most viszont az is érdekelne, hogy melyik videót nézte meg (wmv fájlok), melyikre kattintott rá. Ezt hogy tudnám megtenni?
    Tippem szerint ebben a statcounter nem segít. Akkor?
    A kiskép linkje ne egyből a wmv fájlra mutasson, hanem egy másik html-re, ami gyorsan növeli a statisztikai oldalt, majd egyből inditja a videót? Más megoldás?

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

  • Márton

    nagyúr

    Dreamweaver 8-ban a kép tulajdonságainál beállítottam a következőt:
    Link a megfelelő wmv-re mutat
    Behavior: onclick call javascript, valami.js, ebben pedig a statcounter néhány soros
    javascript kódja szerepel.
    Kattintásra a videó el is indul, de a számláló nem növekszik.
    Ennek igy elvileg jónak kéne lennie és a kódnál van a gubanc, vagy más módszerrel
    kéne megoldani?

    köszi

    [Szerkesztve]

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

  • Márton

    nagyúr

    üdv,
    van egy weblapom, aminek az alapja még a mobilok berobbanása előtt készült, így nincs optimalizálva a kis kijelzőkre (tördelés, betűméret..)
    PC-n minden ok. Ha valamit frissíteni kell rajta, nyitom a notepad-ot és nekiesek a html-nek. Nem is szeretnék ezen változtatni, elvagyok vele.
    Viszont így 2024-ben jó volna, ha mobilon is tetszetős lenne a megjelenés, ehhez keresek HTML gurut, aki tudja milyen kódot, sorokat kéne még beírni a fájlba. Nem több lap, egy oldal az egész és természetesen fizetnék a megoldásért.
    Írj privátot, ha magadra ismersz :R

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák