Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Speeedfire #6264 üzenetére

    "Pl nekem nincs sok kedvem modult fejleszteni, a view-al módosítani az oldalt."
    A kettő nem igazán értem, hogy függ össze. :D
    A Views pedig az egyik leghasznosabb és egyik legösszetettebb modul, aminek segítségével kattintgatós módszerrel nagyon komplex dolgokat lehet művelni.
    A legtöbb dologra pedig úgyis találsz egy kész modult, és csak kevés dolgot kell a saját modulodban megírni, kisebb módosításokra.
    Szerintem a probléma inkább ott van, hogy nem szántál elég időt a Drupal megismerésére. :)

    "Pikk-pakk össze lehet vele rakni egy oldalt"
    Ez a Drupalra is igaz, a tök egyszerű céges Rólunk-Galéria-Kapcsolat-satöbbi oldalaktól kezdve egészen az igazán komplexekig, gyorsan össze lehet hozni vele nagyon jó oldalakat. De elég bizonyíték az, hogy milyen nagy cégek választják a Drupalt az oldalfejlesztésre.
    Ez persze egyáltalán nem azt jelenti, hogy ne lenne sok framework nagyon jó vagy adott esetben még jobb alternatíva.

    "és nem kell kompromisszumokat sem kötnöm."
    Itt megint csak az van, hogy csak ismerni kell a Drupalt. Nem tudom, milyen kompromisszumokra gondolsz, de nyilván a Yii-nél is van olyan dolog, amit nem két perc összehozni.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák