Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Forest_roby

    őstag

    válasz raczger #546 üzenetére

    Hi!

    Köszi a választ!
    No, lehet, hogy nem voltam teljesen világos, de nekem menű működési módszerek érdekelnének és azok közül is vmi olyasmi, ami csak a weblap tartalmi részét tölti újra v. legalábbis láthatóan csak azt tölti ujra.....
    A sima linkes menűk pont ezért nem tetszenek nekem, mert akkor az egész weblap ujra betöltődik minden egyen menűváltásnál ( sok - sok kép minden egyes menupontnál ugyan az és mindig ujra betöltődik feleslegesen.... )
    Ennek elkerülésére csináltam egy gagyi megoldást, az index.html -be raktam egy iframe -et és abba töltögetem a tartalmi részeket, de ez meg azért nem jó, mert a weblap hossza mindig változik és az iframe-nek előre meg kell mondani, hogy mekkora legyen, meg egyébként is egy gagyi módszer.... ( pl.: [link] ilyen módszerrel csináltam - a galéria menupont alatt direkt hosszabbre csináltam a weblapot, de ez akkor se egy jó megoldás )

    No, van vkinek vmi jó módszere a fentebb említett kivánalmakat kielégítő jó, modern menű létrehozásához v. mi a legjobb módszer?

    Köszi a válaszokat!

    Forest

    -=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

Új hozzászólás Aktív témák