Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsiszke

    csendes tag

    válasz Ijk #3323 üzenetére

    Csak az eszköz megbízhatóságról és használhatóságáról tudok nyilatkozni. 2014 nyarán vásároltam egy más után 2 darabot, azóta is teljes megelégedettséggel használom mind kettőt. Mint egy korábbi hozzászólásomban is említettem (link), nem vagyok szakértő, de rengeteg segítséget kaptam az itt fórumozók lelkes csapatától. Sajnos az a vágyam nem teljesült, hogy a két My Cloud földrajzilag is el legyen szeparálva egymástól és úgy szinkronizálják az adatokat, de ez nem a megvalósíthatóság miatt dőlt kútba, csak a körülmények szerencsétlen összjátéka hozta úgy, hogy a két My Cloud még mindig itt csücsül az asztalomon. 2015-ös hozzászólásom óta szinte semmi sem változott, ugyanazt a Firmware és Transmission verziót használom. A linux egy dologra tanított meg, hogy ami jól működik ahoz nem szabad hozzányúlni, sajnos ezen szabály be nem tartása miatt a TM-et egyszer teljesen újraraktam. Így a statisztika nem a legszebb, de még így is majd egy éve megy egyhuzamban, csak az áramszünetekkor van megállás. :C

Új hozzászólás Aktív témák