Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Schaf

    tag

    válasz devergo135 #4641 üzenetére

    Na most komolyan.. szájtépés helyett inkább utána kéne járni, hogy mi is az Artisjus. Lehet, hogy nem éppen a legjobb formája a pénzek szétosztásának, az is lehet, hogy irreálisan sokat szab ki dolgokra. Sőt.. uram bocsá' még az is lehet, hogy tök felesleges is.
    Azonban MINISZTERI(!) rendelettel, pöcséttel, aláírással felruházott dolgot végez, a törvény által megszabva. hogy hatóságként, KFT-ként, vagy miként az ebből a szempontból irreleváns.

    Az pedig felettébb érdekes, hogy egyes usereknek mért kell ezt a csontot tovább rágni, kvázi megint egyfajta keresztes hadjárattá degradálni, miközben kiderült már feketén fehéren: MEGINT nekem volt igazam. :D :D Még ha ez sokaknak nem is teszik.

    Bannolva pedig nem tudom pontosan melyik fórumról is vagyok jelenleg, de ha már vitázunk esetleg valaki megemlíthetné azt a sokat. K09 te meg nézz csak körül jobban a fórumodban, bezony ott figyel a regisztrációm nálad is, ha még nem törölted. :K

    Továbbá.. nemrégiben kikérte magának itt valaki, hogy ő böcsületes, meg miegymás. Gondolom, mivel ide csupa böcsületes user jár, semmi szükség az X820-ra történő warez tartalmak felrakásáról társalogni. Hiszen a böcsületes usernek erre nincs szüksége... és gondolom akkor minden ez irányú hozzászólás automatice törölhető... userestől(?).
    Persze mindjárt jön majd, hogy akkor meghal a fórum... mért? Remekül el lehet beszélgetni a készülékről ahogy erre volt is itt példa, csak hát az meg senkit nem érdekel, hogy szép. Vagy igen? :U

    "...A fénynél csak a közösségi hálókon terjedő hülyeség a gyorsabb...."

Új hozzászólás Aktív témák