Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xalderon

    tag

    válasz reelc #56 üzenetére

    4 fejezet, mindegyik vegen egy-egy boss es van vagy 5-6 vagy meg tobb nehezsegi szintje.

    Most fejeztem be az elso karakterrel a story-t lvl 45-on.
    Nagy megelegedesemre az utolso boss dobott egy szep voros mellvertet.

    Mentem ket exploration mode palyat gyorsba meg lefekves elott.
    Ugy tunik, hogy ennel a storyban korabban mar szereplo palyakat tudod ujrajatszani ugyanazokkal az ellenfelekkel, csak mintha tobb lett volna az ellenfel (volt egy elit is, ilyennel a story soran meg nem talalkoztam) es erezhetoen jobb loot-tal: latvanyosan tobb gem esett.

    Tobbi modot meg nem volt alkalmam kiprobalni, talan majd ma este sort keritek rajuk.

    Ami meg feltunt es szamomra nagy pozitivum, hogy szinte mindegy, hogy milyen felszereles van rajtam, mind jol nez ki, egytol-egyig es orom ranezni a karakterre. (High elf mage).

    A WH univerzumban mindennek egy jol definialt kinezete van es nekem ugy tunik ezeket a jatek hozza rendre. Nem csak a karakteremen velem ezeket a kulso jegyeket felfedezni, de chaos istenekhez tartozo kulonbozo lenyeken (az ellenfeleken) is.
    Nevezzetek szentimentalisnak, de jo erzessel tolt el, hogy korabbi jatekokbol, regenyekbol visszakozonnek az ismeros dolgok/kinezetek. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák