Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz _ocsisajt #983 üzenetére

    Szia!

    Picit árnyalom a képet.
    A The Incredible Adventures of Van Helsing széria alkotói készítették.
    Vannak akiknek vannak jó emlékeik róla, de ez többnyire az első résznek szólt.

    A sokadik fantasy ARPG után jól jöhet a változatosság.
    Ha sci-fi ARPG-t akarsz ez az értelmesebb választás. Az értelmetlenebb pedig a Killsquad, még sztori sincs. De tényleg. Ja és Early Access.

    A Martyrnak jó a sztorija. Magyar felirat van.
    Jó a hangulata is.
    Van benne 2 szezon (mini kampány, szóval nem időlimites dolog), és készül egy újabb is, de úgy néz ki az másabb rendszerű lesz?
    Az Endgame nagyon hamar unalmassá válik. A Martyr 2.0-ra épül a Prophecy Endgameje is.
    Papíron jól néz ki, dolgoztak a játékkal. Tényleg vannak benne érdekes megoldások (Pl. Tarot káryák ezekkel moddolod magadnak az endgame pályát. Bizonyos jutalmakból többet kaphatsz, viszont plussz bónuszokat kapnak az ellenfelek).
    De mégsem az igazi.

    Nem olyan elfuserált, mint a Vikings - Wolves of Midgard, és nem olyan borzalom, mint a Warhammer: Chaosbane - ha erről kértél volna tanácsot, szerintem még ennyi pozitívumot se mondtunk volna, mint a Martyrról. :)

    Az én szememben inkább a Wolcen kategória: volt benne lehetőség, de valahogy mégsem tudott élni vele.
    Soha nem fogja elérni a Diablo 3/PoE magasságait, de még a Grim Dawnét sem.

    Szerintem megér 16,99€-at annak tudatában:
    - Ha nem vársz tartalmas endgamet, de jó sztorit és hangulatot igen. Főleg, hogy olvastál könyveket.
    - Ha nem gond, ha netkapcsolat kell, mert bizony szerveres a dolog, mint a Diablo 3-nál.
    - Van klánrendszer, de szerintem kb. mindenki egyedül játszik. A klánnak annyi haszna van, hogy akkor vannak valami pontok (nem nagy dolog), meg ha szorgalmasan gyűjtenek éppen meghatározott dolgokat a tagok, akkor valami jutalom, de nem nagy cucc.
    - Gyötrelmesen lassú egy ponton túl a fejlődés.

    (Ebben a pillanatban a Steamcharts szerint 843 fő játssza, a Wolcent 630 fő, a GD-t 4025 fő.)

    Amikor jön egy új patch vissza szoktam telepíteni a játékot, de nem sokáig szokott fent lenni. Az a fránya endgame... :(
    A hangulata vonz vissza, meg ugye a műfaj szeretete, és ahogy írtam vannak erényei, de sosem lesz klasszikus, viszont nem hulladék. :)

    Ha még nézelődnél Warhammer témában, az elmúlt 5 év megjelenései, az új preorderek nincsenek benne, meg a legújabb megjelenés.
    Itt vannak a most akciósak Steamen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák