Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xpedient

    tag

    válasz RVR400 #653 üzenetére

    Na akkor úgy látszik ez vmi sablon megoldásuk nekik a garanciális problémákra. Elég érdekes hozzáállás. Garanciális javitást nem szoktak más, idegen szervizre bizni. Inkább visszakérik a készüléket, és ők maguk javitják. Ez a normális, én se biznám vmi kontárra a javitást. Meg mi az hogy majd megfontolják kifizetik-e a javitást? Ha 200$ lenne a javitás, azt is ki kellene fizetniük. Garancia van rá, az ő saruk.
    Különben ebay-es vásárláskor bármit megreklamálok, ott nagyon készségesek az eladók, rögtön felajánlják hogy ingyen újraküldik, vagy visszafizetik a pénzemet. Pedig közülük sok magánszemély. Ez meg egy nagy online áruház, és itt köcsögösködik. Ráadásul ez ennek a készüléknek tipushibája, biztos hogy tudnak róla, nem én reklamáltam először. Sztem csak szórakoznak, úgy se akarnak fizetni. Nem tudom milyen jogaim vannak ilyen külföldi vásárlás garanciázására, nincs ebben tapasztalatom. Bár tuti ki tudják vhogy magyarázni, hogy nekik legyen jó.
    Vagy ha azt irom vissza hogy javithatatlan, akkor mi van? Vagy meg azt, hogy 136$ a javitás. Nekem ennyiben van a teló. Fizessék ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák