Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacib1984

    csendes tag

    Sziasztok!
    Új vagyok a fórumon, regisztráltam, mert nagyon frusztrál ez a telefon és segítség kellene.
    Tapasztalataim (novemberben rendeltem, állítólag a decemberi készülékek már jobbak, de ez van):
    - GPS hébe-hóba megy, de akkor is elég pontatlan. Hébe-hóba alatt azt értem, hogy van amikor egyáltalán nem is lát műholdakat. Ilyenkor egy reboot segít, de van amikor pár perc után megint eltűnik minden jel.
    - kamera és wifi sem hajlandó mindig elindulni, ilyenkor reboot szintén segít.
    - felső hangszóró megnémult. Valszeg nem szoftveres gond, már minden megpróbáltam. Ha valaki végleg tönkreteszi a telefonját szerelés közben, szívesen megvenném a hangszóróját :D (Headsettel és kihangosítva működik).
    - az akksi kb 1 hónap után kezdett akadozni, addig príma volt. Először csak 0%-ot mutatott néha bekapcsoláskor, de 3-4 reboot után rátalált az igazi töltöttségi szintre. Pár napja azonban teljesen megbolondult: általában 1%-ot érzékel és azonnal kikapcsol. Ilyenkor töltőre teszem, ami kb 10 másodperc után felugrik 100%-ra. Ilyenkor induláskor továbbra is 1%-ot mutat. Ilyenkor nagy ritkán akár órákig megy, máskor pár perc után kikapcsol. A töltés néha működik, ilyenkor random szintig nagyon gyorsan lemegy a 100%-ról, mondjuk 44-re, aztán órákig azon a szinten marad. Jellemző, hogy töltéskor is gyorsan csökken(!) a töltöttség.
    - a kijelzőmmel szerencsére nincs gond, néha működés közben nem hajlandó feloldáskor bekapcsolni (hetente kb 1X vagy ritkábban), ilyenkor az akksi kivétele és visszarakása segít.

    Pandawillnél vettem. Nekem is azt mondták, hogy kérjek javításra ajánlatot helyi szervizesnél. Hangszóró cserére 3-4 ezres ajánlatokat kaptam, ha felnyitás után kiderül, hogy van-e olyan, ami kompatibilis. Az akksi miatt viszont már erősen fontolgatom, hogy mégis visszaküldöm.

Új hozzászólás Aktív témák