Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tojko76

    újonc

    Üdv!

    Párom jónéhány hónapja használja/használja a W450-est, hibátlanul.
    Telefont cseréltünk,és a következő hibái jöttek elő:
    - mindketten vodások vagyunk, de neki a legkisebb ( mikro??? ) SIM kártyája van, nekem a sima. Mivel az én kártyám a másik slot-ba került, ( simán fellép a hálózatra ) de a hangja iszonyat. Olyan, mintha egy vödörbe beszélnék bele és visszhangzik is....
    - neki volt benne egy 8 gigás memókártyája, én nem tettem bele semmit. A telefont teljesen "szűz"en kaptam, minden le lett róla törölve a kártyacsere alkalmával. Bekapcsolom, próbálnám a fényképezőt, de csak tök sötét a képernyő. Kis idő múlva kiírja, hogy a GALÉRIA szolgáltatás sajnos leállt.
    Kérdéseim:
    - lehet köze a 2 slot-nat ahhoz, hogy az egyiken nem hajlandó a voda 3G szolgáltatását használni ? Befolyásolja a beszéd hangminőségét ? Ha kártyát cserélek a vodánal egy mérettel kisebbre, megoldódik ez a probléma ?
    - van köze a fényképezőnek a memóriakártyához ? Elméletileg nem volna szabad, de lehet valami gyári beállításnak köszönhetően keresi a memokártyát ???

    Mi a megoldás ? Tetszik a telefon, az én igényeimet messze kielégítené, ha ezek a problémák nem lennének.

    Várom a megoldásokat...

    Köszi

    T.

Új hozzászólás Aktív témák