Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • R.Zoli

    őstag

    válasz Achill3uS #846 üzenetére

    TE most 9 négyzetméter felületről beszélsz ami full a legerősebb radikból áll és 4 vízhűtő körről... A GTX nekem is meglsz nemsokára szerintem illetve most jön 4x1 giga OCZ FlexXLC 800 Mhz-es Cl3-mas memo :D Az agyamat kigüriztem mire tudtam szerezni ilyen memot , még az USA-ban sem kapható :)

    Hogy tudom úgy tervezni? Úgy ,hogy nem hardware-t hanem wattokat terveztem be... Körönként 2 kör (ami egy egység nálam mert ez egy szivattyúból indul ki és 2 szivattyú van) kb. 240-250 watt terhelhetőség lehetséges és az össz terhelhetőség olyan 400 watt körül van,de ezt így elég bonyolult elmagyarázni majd rakok fel képket és akkor érthető lesz... Namost a Kentsfield még egy NExxxos HP Pro-val és egy dual radival én simán alapfeszem 1000 RPM-es ventikkel 63 fokon volt full load... Ezt még lehetett volna tetőzni jobb blokkal és akkor 56-57 fok is lehetett volna... :D Azért ez víz nem lég :) Főleg ilyen nagy magnál mint a Kentsfiled a víz sokkal erősebb mint a lég... Nézd meg ,hogy Apogee GT-vel lazán 1,6 Volton 3,8Gigán nyomnak ilyen 80 fok környéki hőmérsékleteket...

Aktív témák