Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • R.Zoli

    őstag

    válasz iCeAgE #1398 üzenetére

    Ezen én is gondolkodtam ,hogy jön nekik össze a turbulencia, de valószínűleg úgy ,hogy a víz mindig a legrövidebb utat keresi és ha megnézed akkor egy csomó víz kerül ''holtpályára'' amikor a blokkba belép, na ezen ízmolekulák át fognak törni a sorok között is ha minél hamarabb akarnak távozni a blokkból! Anno OC-val beszélgetve én is felvetettem ezt ,hogy mi lenne ha megfordítanánk ,de nálam iszonyat nagy ellenállást adott ez ki, szinte mintha falat állítanák a víz elé eés nem is volt hatékony, feltételezem azért mert nagyon lelassult a víz és nem volt igazán hatékony turbulencia ezáltal...Az Apogee rohadt nagy előnye a többi blokkal szemben ,hogy eddig egy gyártónak sem sikerült úgy megközelíteni ezt a teljesítményt ,hogy ilyen kis áramlású blokkot hoztak volna létre... Ha alegjobb blokkot akarja valaki ilyen szempontból akkor az Apogee tökéletes lehet számára... De akinek a legjobb kell az bőven el is felejtheti... mint írtam már egy Alphacool Nexxxos XP High-Flow 6 fokot biztos ráver... Nekem nem volt más választásom ezért használom az Apogee-t... De érdemes kipróbálni mekkora hőellenállást képez a 3 mm-es talp... Az XP talpa érezhetően jobban vezeti el hőt... Itt jön az számításba ,hogy a legjobb hővezető is nagyobb vastagságban egy szinten szigetelő ,akármilyen dúrván is hangzik...

Aktív témák