Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sándor -P20-

    senior tag

    válasz #90933760 #34780 üzenetére

    Üdv.
    Először is a válasz mindenkinek szól akit érdekel, de lusta vagyok (és időm sincs, itt topog a pártom indulnom kellene) minden kérdésre, hozzászólásra külön válaszolni, tehát igyekszem 1 hsz-be sűríteni a dolgokat.

    Ezeket, és az ehhez hasonló megoldásokat annó én is megnéztem, de két dolog miatt estek ki a rostán.
    Min 10mm vastag réz anyag, (ami nem volt) és marópad. (ami szintén hiányzott)
    Amit megcsináltam, nem kellett más mint egy kézi fúró, (akad) egy marék szegecs, (szintén volt) Ipari ezüst forrasztani, (akadt) és a szándék hogy megcsináljam. :DDD
    Burkolat, csatlakozó, szinté kell mindegyik variációhoz, tehát az egál.

    Először nem volt "normális" pumpám. Az első rendszeremben egy szobaszökőkút szivattyú szolgált ami kb 15cm-re tudta megemelni a vízoszlopot.... :Y
    Tehát életbe vágó volt a szinte zéró ellenállású blokk!!! Utána jött egy Hydor, ami közel 8 évet szolgált.

    Na mind1.. (meg aztán nagyon kell már indulnom...)
    Annó ez a cuccos full passzív Alurad rever radiátorral szobahő +15 fokon tartotta a 90W-os, 10% + táppal megtolt, túlhajtott procit. ( na jó ezt normál használat melett tessék érteni)
    Nekem azóta is megfelel. Az elvárásaimat tökéletesen hozza.

    [ Szerkesztve ]

    40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

Új hozzászólás Aktív témák