Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz mh197 #31057 üzenetére

    Én is hitetlenkedve olvastam azt hogy csak több órás Prime után kapcsolnak be a ventilátoraid pedig nekem is hasonló gépem van csak plusz 2db single radi is van a házban. Most az 5 venti helyett csak a felső három megy ~500rpm-en de az mindig, mert tapasztalataim szerint venti nélkül még idle-ben is túlmelegedne igaz hogy még nem próbáltam(ezt pótolom). :U
    Most vagy mi csinálunk valamit nagyon rosszul vagy nálad van valami amitől még is csak van egy "állandó" légmozgás. Légyszi részletezd az alkatrészeket amiből áll a vízhűtésed, valamint készíthetnél a mostani rendszeredről képeket. :U Jó lenne kideríteni hogy mi kell ahoz hogy egy ilyen rendszer is működhessen passzívan. Régebbi példa: a képen látható konfigom internetezés mellett 3 órát bírt passzívan, na nekem ezért furcsa az egyébként nem passzív radinak tervezett tripla rendszer passzív működése. :U

    ui.: nem megkérdőjelezni akarjuk a passzív működést inkább segíts rájönni hogy mitől működik nálad és mitől nem működik a többségnél. :K :R

Aktív témák