Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Czibu

    tag

    Aholy megin a nagy gta-zás közepette...

    Nagynehezen szereztem énis szűkítőket, amit rá tudok majd rakni a radira (Bővebben: link) Sajnos a radiátor csonkjainak a mérete különbözik, (egyik külső 16 belső 14, másik külső 12, belső 10). és mivel nem volt olyan szűkítű amivel 16->10 re tudtam volna, egy olyat kellett ''(el)vennem'', hogy 16-ról 12-re, és egy 12-ről 10-re, és a kissebb csonkra is egy 12-10-re. (Bővebben: link)

    Sikerült szereznem plexi lapot is a radihoz, azt tegnap dekopírral már megvágtuk méretre, raktunk neki egy lyukat is a 120mm- ventinek (coolink vs4b). szereztem ablakszigetelőt is( az a szivacsos genya), hogy ne rezonálja szana szét magát. már csak a ''tartály''hoz kell valami csatlakozást kipróbálni, egyenlőre a tesztek erejéig egy pvc csővel van összeeszkábálva az eheim 1046-ra. (amúgy nem tudom, miért paráztak, hogy a nagy folytás tönkreteszi a pumpát (pumát :D), mert egy teflon bevonatú tengelyen van a mágnes, és vele együtt a propeller, nincs mi elromoljon benne, a propelleres részt meg halasboltban lehet kapni) Most lesz főteszt, egy 75W-os Peliter meleg oldalt fogok hűteni, majd kb 110W-nyi akváriumfűtővel :DDD

    szasztok, jó munkát!

    [Szerkesztve]

    Az Élet egy szar játék! De a Grafikája nagyon OTTVAN!

Aktív témák