Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz _q #25792 üzenetére

    aprózzátok a bevételt
    Azért a segítőknek és a másodkamerásoknak nem jár annyi, mintha ők intézték volna az egészet vállalkozás szempontjából: marketing, kommunikáció, eladás, kapcsolat ápolás, az ezzel járó kiadások, akkor a munka maga, utómunka, leszállítás, terméktámogatás, stb. Maga az, h eljön a prosztó kamerázni, majd a végén leadja a memória kártyát, hazamegy és elfelejti az egészet, az nem akkora nagy kiadás. Legalábbis ha van üzleti érzéke a fő kurafinak, akkor egyáltalán nem testvéries osztozás van. Órabérben meg másnak kamerázni úgy, h semmi közöd nincs az ő kuncsaftjához, azért nem olyan jövedelmező.

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz _q #25792 üzenetére

    Köszi! ;) Igen, a hang rész szerintem is elég jó lett. :B

    Persze, működik a teló+Boya lavmiki megoldás is (én főleg sajtájokon használtam ezt), de hova aggatod fel az emberekre a tepsi telefont, meg azt a bumszli csipit?

    Ezt nem kérdezheted komolyan, hogy miért nem egyedül csinálok ilyeneket. :D Több, változatosabb plán, könnyebb vágás, kisebb eséllyel maradunk le valamiről, lehet menekülni, ha valamelyik kamerakép nagyon nem oké, stb.

    Csak a forgatásért senki sem szokott ugyanannyit adni, mint amennyit a fő szolgáltató része. Itt most a pénz negyedét osztottam fel két kolléga között. Alapból is full ráfizetéses volt a meló, meg ismerős ismerőse a pár, a plusz videót is ingyen adtam hozzá. Szóval hagytam most már annyiban a dolgot. Nem emiatt fogok éhen halni. :DDD A fiataloknak meg tényleg nincs sok pénzük. Én így is örülök, hogy ott lehettem. Legyenek boldogok. :)

    Ha nem 1:1-ben kell rögzíteni, csak egy összefoglaló klip lesz a végtermék, akkor nagyrészt én is egyedül forgatok. De persze előfordul olyan is, hogy többen vagyunk. Elvileg augusztusban lesz is egy ilyen fullos cucc, ahova lehet, hogy hárman megyünk annak ellenére, hogy "csak" highlights" lesz a vége. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

Új hozzászólás Aktív témák