Keresés

Hirdetés

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • Mebírságolták a Razert a Zephyr maszkok miatt

    ph A cég elég olcsón megússza az ügyfelei félrevezetését, de az üdvözlendő, hogy az Egyesült Államok hatóságai nem siklottak el az ügy felett.

Új hozzászólás Aktív témák

  • cinemazealot

    addikt

    válasz Kukcaman #15632 üzenetére

    Pár apróságot másképp csináltam volna, de így is nagyon bejövős. :C

  • hibavissza

    veterán

    válasz Kukcaman #15632 üzenetére

    Huh, ez ütős lett. Én fokozatosa hoznám fel a mozi formátum fekete csíkjait, nem ennyire hirtelen, már ha ennyire ragaszkodsz hozzá. A végén a hang kifuttatása és a vágás picit fura. Nem tetszett. Én még játszanék a gréddel. Árnyékokon húznék felfelé, pici kontraszt, szaturáció mehetne rá és kicsit magentásba vinném a színezetet. De így is jó. :R

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Kukcaman #15632 üzenetére

    Összességében tetszik. Jók a nézőpontok, jók az átmenetek. Egy normális befejezés azért kéne alá. Semmi levezetés nélkül megszakítani, ez így nagyon nézőellenes. A vonót és a harmonikát meg inkább vették volna el tőlük... Az olyan szar, hogy azt hittem vmi hagyományőrző Duna TV-s interjú megy amiről kb 0,2 másodperc alatt kapcsol el mindenki, akinek kicsit is izgalmasabb érdeklődési köre van. Persze ez nem a te munkád minősíti, csak nem díjazom a macskajajgatást. :D

    A fekete csíkokat tényleg animálni kellene. Reméltem azt csak így felejtetted a félkész anyagban, de úgy tűnik komolyan is gondoltad. Én esetleg a következő snitt elején úsztatnám be, amikor vmi történés is van. Nem álló kameránál egy interjú közepén, mert abban semmi cinematikus nincs. :))

    [ Szerkesztve ]

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Kukcaman #15632 üzenetére

    Tök jó lett, főleg az izgalmas kamerakezelés és a kreatív átmenetek. :K
    Pár észrevétel, a teljesség igénye nélkül: ;)
    ____________________

    - A feliratot hozd beljebb. Előfordulhat, hogy bizonyos eszközökön, bizonyos beállításokkal túlságosan a kép szélére kerül, vagy akár részben le is vágódik. Plusz nem utolsó sorban úgy jobban is nézne ki.

    - A kezdőkép a fehér pólós beszélő fickóval nagyon rosszul van komponálva. Az alsó perspektíva sem biztos, hogy a legjobb ötlet, de ami mégjobban zavar, az hogy végig középen van, és kifelé beszél a képből. Van még később is pár snitt, amit máshogy komponáltam volna, de azok nem olyan zavaróak.

    - A ~21:9-es fekete sávok ne csak úgy ugorjanak be, hanem finoman ússzanak be lentről és fentről. De ha nem kívánja meg a dramaturgia, akkor az a legjobb, ha végig rajta vannak, vagy akár nincsenek is.

    - Miután rápakoltad ezeket a fekete csíkokat, igazítsd meg a vertikálisan a snitteket. Sokszor szükség lenne le-, illetve feltolásra. Lehet, hogy az eredeti, 16:9-es képaránnyal épp jók voltak a képkivágások, de a kitakarás miatt egy csomó helyen elcsúszik. Pl. hátsó zárókép a zenekarról. Fent le van vágva a fejük, alul meg feleslegesen sok látszik a testükből. Kicsit told lejjebb, és máris jobb lesz.

    - Színezésre én is rámennék még egy kicsit. Bár ahhoz - ahogy olvasom - nem ártana egy komolyabb gép sem.

    - Nekem túl sárga és zöld a WB pár helyen. Kicsit eltoltam volna az ellenkező irányba.

    - Pár nagytotállal azért fel lehetett volna még dobni az anyagot. Kis kitekintés, hogy hol is vagyunk. Egy csöppet be vagyunk így zárva végig. Nem tudom, a 25mm mellett van-e nagylátós lencséd. De ha nincs, akkor legalább egy használt 12-32-est vegyél szerintem. Az amúgy is egy nagyon finom üveg árához és méretéhez képest. Ha mindenképp kell fókuszgyűrű is, akkor inkább 12-60-ast nézz, vagy akár egy manuál 12-est. Ha nem gond, hogy kicsit szűkebb, akkor nem olyan drága a 14mm f/2.5 sem. Ezek mind ilyen 40-60 ezer környékén mennek használtan. Annyit szerintem simán megérnek.
    ____________________

    Hirtelen ennyi. Ha eszembe jut még valami, akkor megírom. ;)

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák