Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ineas

    csendes tag

    Szeretnék érdeklődni, hogy milyen videoszerkesztő szoftverrel lehet (személyiségi jogok miatt) arcot kitakarni és hangot eltorzítani?

    A Corel Video Studio pro-t nem tudom használni. Az amazon.com-on nagyon sok negatív vélemény van róla, hogy állandóan lefagy. Letöltöttem a próbaverziót és tényleg igaz el sem tudom kezdeni a videoszerkesztést mert szinte már az elejétől állandóan lefagy szinte semmit nem tudok vele csinálni. Már a rögzítést sem tudom elkezdeni. Újratelepítettem és ugyanúgy nem működik. Tehát Corel nem érdekel.

    Szeretném kérni, hogy csak az válaszoljon aki konkrét programon konkrétan ezeket a funkciót használta már.

    Az érdekelne, hogy most a viszonylag egyszerűbben kezelhető programnak a Pinnacle Studio tűnik. Valaki dolgozott ezzel? Van a 10-es 11-es 12-es és a Titanium Edition verzió amik most kaphatók. Ezek közül melyikkel lehet a fenti műveleteket elvégezni. Nem szeretném megvásárolni semelyiket ha csak annyit tud mint a Movie Maker, illetve kizárólag akkor venném meg ha tudják a fent említett funkciókat.

Új hozzászólás Aktív témák